Saulius Kruopis

“Saulius Kruopis pristatomas kaip subtilus ekspresyvios tapymo manieros, emocionalios spalvos ir kolorito siužetinių paveikslų ir lyrinių abstrakcijų meistras, kurio meistriškumas pirmiausia skleidžiasi per ekspresyvų spontaniškus pėdsakus ir faktūras paliekantį potėpį, emocinės spalvos poveikio galios išryškinimą.” prof. Antanas Andrijauskas.

Birutė Nomeda Stankūnienė

Birutė Nomeda

Menininkė Birutė Nomeda Stankūnienė intensyviai kuria jau apie penkiolika metų. Inžinierės profesiją 2009 metais Birutė iškeitė į tapybą. Meninį išsilavinimą įgijusi Vilniaus dailės akademijoje, pradėjo savo kelią nuo natiurmortų tapybos, o baigusi studijas pradėjo tapyti abstrakcijas.

Menininkė pastebi, kad nors darbai tampa vis mažiau realistiški, kai kurie motyvai ir idėjos kartojasi laiko spiralėje, kiekviename sakinyje papildydami kažkuo nauju…

Natalija Garškienė

Aš save stebiu kaip tiriamąjį reiškinį, per abstraktų, intuityvų meną, siekdama atrasti nežinomų išraiškos galimybių, savybių bei nustatyti savo kūrybos dėsnius. Tapybą pasitelkiu kaip įrankį atvaizduoti pasąmonėje kylančius jausmus. 

Intuityvi abstrakti tapyba, tai mano baimių, lūkesčių, nerimo paleidimas. Tai susiję su mano vidinio pasaulio atradimu, vystymusi laike, intuityviai tyrinėjant tapybos procesą. Neprisirišu prie paveikslo idėjos, planavimo. Atsiduodu buvimui čia ir dabar, erdvėje su savimi ir  su drobe. Atsiveriu gilesniam ryšiui su savo siela ir įgimta savo išmintimi… 

“MOTERIMS KARO METU”

POP UP “Moterims karo metu”, tai grupinė tapybos darbų paroda suvienijusi merginas bendram tikslui – aukciono būdu parduoti meno kūrinius ir taip padėti Ukrainoje kenčiančioms moterims.

Surinktos lėšos bus perduotos asociacijai lygiai.org, teikiančiai pagalbą Ukrainoje vykstančio karo metu nukentėjusioms moterims.

Parodą galite apžiūrėti A. Jakšto g. 9, Vilnius, (Pietinis įėjimas), galerijoje @Ardor11_. 2022 m. blandžio 8 d. 19.00 val. Ardor11 galerijoje vyks parodos/aukciono uždarymas.