GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), tačiau jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis – priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą.

GRĄŽINIMO IR KEITIMO INSTRUKCIJA

Apie meno kūrinių grąžinimą nedelsdami informuokite mus. Kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokias gavote – nepažeistos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Supakuokite paveikslus saugiai (tam galite panaudoti medžiagas, kurias gavote iš mūsų ir susisiekite su mumis dėl grąžinimo.

Svarbu grąžinimo metu nepažeisti meno kūrinio, todėl būtinai suderinkite su mumis kokiu būdu jį grąžinsite.

Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir ne vėliau kaip 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvoje paveikslus atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis.

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijoje Vilniuje (A.jakšto g. 9, Vilnius) Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.
Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai pristato galerija – susisiekite, kad patikslintume, kada galėsime tai padaryti.

PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOJE IR UŽ EUROPOS SĄJUNGOS RIBŲ

Norint meno kūrinį gauti ES ir už ES ribų prašome susisiekti su mumis atskiru laišku, el.paštu gallery@ardor11.com taip bus suderintos visos siuntimo sąlygos į Jūsų norimą vietą.