Menininkė Natalija Garškienė stebi save kaip tiriamą reiškinį, siekdama atrasti nežinomų išraiškos galimybių, savybių bei nustatyti savo kūrybos dėsnius. Tapybą pasitelkia kaip įrankį atvaizduoti pasąmonėje kylančius jausmus.
Pasaulis, kuriame gyvename yra sudarytas iš keturių stichijų, tai oras, vanduo, ugnis ir žemė. Visi elementai veikia žmogaus elgesį, emocijas ir sveikatą. Sutrikus šiai pusiausvyrai gali būti paveiktas socialinis ir emocinis žmogaus augimas, kad visapusiškai pažintų save ir taptų laimingas. Ne vienas iš mūsų būname pasimetę ir kartais tikrai nežinome ko norime, tad šių elementų pagalbą galime atrasti visišką pusiausvyrą gyvenime. Paroda „Išjausti sandai” yra apie subalansuotą žmogaus energiją, savęs ieškojimą per tapybą, išsilaisvinimą ir savęs harmonizavimą per stichijas.
– Oro stichijos paveikslai: leis pajausti lengvumą, malonę, judėjimą bei troškimą tobulėti. Suteiks vertės ir unikalumo jausmą, karališko orumo.
– Vandens stichijos paveikslai: atspindi nuoširdumą ir savotiškai lėtą tempą, minčių srautus, kūrybiškumą ir artistiškumą.
– Ugnies stichijos paveikslai: atveria gyvybingumą, energiją, jausmingumą ir leidžia gyventi šia akimirka, perduodą paprastumą ir pozityvumą.
– Žemės stichijos paveikslai: tai paveikslai klausytojai ir globėjai, kiekvieną leidžiantys pasijusti ypatingais ir mylimiems.
Parodos metu, meninkė Natalija Garškienė užbaigs ir įžiebs ugnį paskutiniame savo paveikle, visų stichijų harmonizavimui. Tai puiki galimybė ne tik pasigrožėti jau esamais darbais, bet pamatyti procesą to kas gimsta iš vidaus ir tapti šio meno kūrinio gimimo liudininkais.