ARDOR11 GALERIJOS IR STUDIJOS ATIDARYMAS

2022 01/28

KVIEČIAME APSILANKYTI ARDOR11 GALERIJOS IRSTUDIJOS ATIDARYME.

ARDOR11 GALERIJOJE A. JAKŠTO G. 9, VILNIUS

RENGINIO METU

  • Pristatysime Ardor11 veiklą;
  • Papasakosime apie „Mėnulio galia“ projektą;
  • Pakviesime pasižvalgyti galerijoje ir studijoje, bei pamatyti jose esančią meno kolekciją.

Lankytojai galės pamatyti šiuo metu galerijai priklausančius meno kūrinius: Rimantas Dichavičius, Eglė Einikytė –Narkevičienė, Ansis Burkė, Artūras Zaikinas, Laisvydė Šalčiūtė, Stricher Gerard, Beata Anna Szermanska –Morgenstern, Rita Almanis, Romualdas Šilinskas.

Sausio 28 d., Vilniuje, duris atvėrė nauja meno galerija bei studija – Ardor11. Šios studijos ir galerijos įkūrėjos, menininkės Natalijos Garškienės tikslas – studijoje kurti harmoningą, patyriminės terapijos erdvę, kurioje bus sudarytos sąlygos savo srities specialistams organizuoti užsiėmimus bei menininkams eksponuoti savo darbus galerijoje. Taip pat galerijos erdve galės naudotis ir interjero dizaineriai ar fotografai.

Atidarymo metu svečiams pristatyta galerija ir studija bei Ardor11 veikla, lankytojai galėjo pamatyti šiuo metu galerijai priklausančius meno kūrinius: Rimantas Dichavičius, Eglė Einikytė – Narkevičienė, Ansis Burkė, Artūras Zaikinas, Laisvydė Šalčiūtė, Stricher Gerard, Beata Anna Szermanska – Morgenstern, Rita Almanis, Romualdas Šilinskas. Taip pat buvo pristatomas naujas patyriminės terapijos projektas “Mėnulio galia”. Tai specialiai sukurtas kūrybinių užsiėmimų kompleksas moterims, kurios nori pažadinti jausmingumą, aktyvuoti pačius giliausius ir gražiausius pojūčius gyvenimui ir sau, įgauti pasitikėjimą savimi ir sukurti glaudų vidinį ryšį su savimi.

Kviečiame virtualiai apsidairyti nuotraukų galerijoje ir pajausti renginio nuotaiką!