Skurdas prabangoje

Natalija Garškienė

5,500.00

Atsiskaitymas

Galimas atsiskaitymas grynais atsiimant prekę arba sumokant kurjeriui.

Turime

Produkto kodas: Skurdas prabangoje Kategorija:

Aprašymas

Didžiausią skurdą matau tarp šio pasaulio turtingųjų. Paveiksle pavaizduotas pirmasis Faberge kiaušinis – užburiantis juvelyrikos šedevras. Tačiau paveiksle jis yra nupieštas anglimi, skurdus, tik kur ne kur matosi aukso užuominos, bei perlai – prabangos akcentai. Kiaušinio centrinėje dalyje pavaizduota William-Adolphe Bouguereau “Madona su lelijomis”, ji taip pat nupiešta tik anglimi. Virš jos apskritimas, kuriame atvaizduotas Ukrainos žemėlapis. Tai lyg brangakmenis, į kurį dabar nukreiptos viso pasaulio akys. 

 

Apskritimas apsuptas juodų lyg dūmų, aliuzija į karo siaubą, kurį patiria Ukrainos žmonės. Aplink kiaušinį apskritimas padengtas aukso lapeliais, reiškiantis prabanga apsuptą, įsivaizduojamą pasaulį. Mėlynas fonas – karališka, elegantiška spalva, kelianti asociacijas su giliomis tradicijomis. Mėlyna spalva taip pat reiškia dangų ir vandenyną. 

 

Įkvėpimas iš šiandieninių realijų, susijęs su Ukrainos karu. Tai apie šalis arba žmones, kurie yra vidinio skurdo būsenoje, tačiau valdomi savanaudiškų troškimų, norintys turėti viso pasaulio turtus bei pavergti žmones, tautas. Jiems turto, žemės, galios ir valdžios yra vis per mažai. Vidinis skurdas bandomas pridengti istorine šlove, prabanga, kuri yra tik įsivaizduojama, bet pasauliui skelbiama kaip nepaneigiama tiesa. Taip iškraipoma tikrovė. Belieka tik viltis, kad teisybė ir taika triumfuos.

 

Jums taip pat gali patikti…

 • Paveikslas internetu "Sustingęs oras" | Natalija Garškienė | Ardor 11 galerija. Modernūs, abstraktūs paveikslai. Kaina: 1100 €.

  Sustingęs oras

  3,200.00
 • Paveikslas Sraunus vanduo| Ardor11

  Sraunus vanduo

  3,800.00
 • Paveikslas Diafragma | Ardor11

  Diafragma

  3,200.00